Kontakt

Tag fat i os!

Selvfølgelig kan websider ikke besvare alle individuelle spørgsmål. Derfor må du meget gerne kontakte os. Vi tager hånd om dig og hjælper dig med yderligere information. Uanset hvad det drejer sig om: Tag fat i os! Du har flere kontaktmuligheder:

Kontakt

Driftsleder globalt: Lukas Pawelczyk
Tlf. +49 7446 33 4556
lukas_pawelczyk@arburg.com

Nordtyskland: Sascha Petereit
Tlf. +49 2195 928708 6590
sascha_petereit@arburg.com

Sydtyskland: Thomas Baumann
Tlf. +49 7746 33 8322
thomas_baumann@arburg.com

Østrig: Frank Kynast
Tlf. +49 7446 33 3415
frank_kynast@arburg.com

Schweiz, Vest-/Sydeuropa: Didier von Zeppelin
Tlf. +49 7446 33 3624
didier_von_zeppelin@arburg.com

Østeuropae: Michael Salinas
Tlf. +49 9122 79266504
michael_salinas@arburg.com

Asien: Wei Yen Lim
Mobil: +86 147 1441 1455
wei_yen_lim@arburg.com

USA: Gerry Berberian
Mobil: +1 860 384 8651
gerry_berberian@arburg.com

Messer og events

Messer og events

Hvert år er ARBURG repræsenteret på messer over hele verden for at præsentere kunderne på de vigtigste markeder for den aktuelle udvikling og innovative teknik. Vi er til stede i USA, Europa, Rusland, Indien og Kina. Besøg os! mere...