Kontakt

Porten til Skandinavien

ARBURG afdelingen i Greve startede sine aktiviteter i 1997. På de 350 kvadratmeter er der både plads til moderne kontorer, et veludstyret reservedelslager, et kursusområde og et showroom med plads til hele fire ALLROUNDER.
til kontaktformularen

Hvor er vi?

ARBURG A/S
Korskildeeng 4
2670 Greve
Dänemark
Tel. +45 36 77 63 99
denmark@arburg.com
www.arburg.dk
Kørselsvejledning

Din kontaktperson

Administrerende direktør: Michael Kylling
michael_kylling@arburg.com

Økonomi: Anita Andersson
anita_andersson@arburg.com

Kontor: Kattia Skaaning
kattia_skaaning@arburg.com

Salg: Claus Petersen
claus_petersen@arburg.com

Service Jylland:

Allan Hansen
allan_hansen@arburg.com

Martin Nautrup
martin_nautrup@arburg.com

Jimmy Glargaard
jimmy_glargaard@arburg.com

Servicechef: Rene Bay
rene_bay@arburg.com

Service Sjælland:

Jannick Mødekjær
jannick_moedekjaer@arburg.com

Thomas Søby
thomas_soeby@arburg.com

Reservedele: Line Riebau
line_riebau@arburg.com

ARBURG på globalt plan

Søger du en anden adresse eller kontaktperson, end den der er vist her? Gå ind på vores interaktive verdenskort. Her finder du alle de steder kloden rundt, hvor ARBURG har afdelinger eller repræsentationer. Du kan også benytte vores kontaktformularen.